KOLPOL – producent kopert bąbelkowych

Firma KolPol, dawniej Denix, działa na polskim rynku od wielu lat, od dłuższego czasu zdobywając również doświadczenie w branży produkcyjnej. Obecnie dzięki otwarciu dużego, nowoczesnego oraz w pełni zautomatyzowanego zakładu produkcyjnego na terenie Dolnego Śląska możemy zaoferować Państwu doskonałej jakości produkty w niezwykle atrakcyjnych cenach. Bazując na polskich producentach oraz usługach polskich dostawców jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom pełną gamę najwyższej klasy asortymentu, dostępnego według Państwa bieżących potrzeb oraz terminowo do Państwa dostarczanego.

 

Oferowane przez nas produkty cieszą się uznaniem naszych klientów w głównej mierze dzięki najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych oraz umiejętnie dobranych materiałów wykorzystywanych w procesie produkcji.

Dokładamy wszelkich starań aby nasi kontrahenci byli w pełni zadowoleni ze wzajemnej współpracy i chętnie powracali do naszej firmy. Nasza komunikacja z klientami odbywa się w sposób bezpośredni oraz zindywidualizowany. Zdobywane przez wiele lat doświadczenie, inwestycje w rozwój oraz doskonała znajomość potrzeb rynku powinny stać się dla Państwa doskonałą gwarancją udanego partnerstwa.